درباره ما

با لطف و عنایت خداوند از بدو تأسیس شرکت تاکنون، خدمات متنوعی همچون طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای سفارش مشتری( خاص)، طراحی و پیاده‌سازی برنامه‌های تحت وب، طراحی، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتر، نگهداری و پشتیبانی تجهیزات سخت‌افزاری، مشاوره‌های فنی و مهندسی درزمینه‌ی فناوری اطلاعات، تدوین و طراحی دوره‌های متعدد آموزشی ازجمله مواردی هستند که در طول بیش از یک دهه خدمت ارائه‌شده است.
اکنون با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و بهره‌گیری از تجربیات و دانش تخصصی، در حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر توانسته‌ایم در هر قدم از رشد و توسعه خود، رضایت، اعتماد و آرامش را برای مشتریان و کارفرمایان فراهم آوریم.

زمینه فعالیت و سیاست‌ها :

طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های نرم‌افزاری:

سیاست شرکت در خصوص نرم‌افزار، تدوین و طراحی سیستم‌ها بر اساس نیاز واقعی سازمان‌ها و انطباق صحیح دانش و فن‌آوری روز است. در این راستا پس از آنالیز دقیق و ساخت‌یافته خواسته‌ها و تبیین دقیق آنان از رویکردهای Desktop Application و یا Web Application و یا تلفیقی از این دو به‌عنوان خط‌مشی پیاده‌سازی نرم‌افزار موردمطالعه، انتخاب خواهد شد.

طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری:

توسعه روزافزون دانش انفورماتیک و رسوخ آن در پیکره سازمان‌ها با ابعاد متفاوت ازیک‌طرف و پیشرفت چشمگیر بسترهای نوین به‌منظور نشر و توزیع اطلاعات در دهه اخیر همچون اینترنت، ضرورت طراحی ساخت‌یافته و اقتصادی شبکه‌های کامپیوتری را ایجاب می‌نماید. ازاین‌رو سعی ما بر این بوده و هست که ضرورت‌های فوق را مدل‌های پیشنهادی به‌صورت کامل لحاظ کرده و همیشه قبل از اجزاء، طرح جامع مدل شبکه را طراحی نمائیم. پس از طراحی با رعایت اصول مهندسی ساخت‌یافته شبکه و انطباق آن با واقعیت‌های موجود، اقدام به اجرای مدل‌های فوق، می‌گردد.

نگهداری و پشتیبانی سیستم‌های سخت‌افزاری و شبکه:

این شرکت در وهله اول ارائه سخت‌افزار مناسب را مدنظر داشته و در وهله بعد پشتیبانی و حمایت از خریدار موردتوجه جدی است. بنابراین تمامی سازمان‌ها و مؤسساتی که از سخت‌افزارهای ارائه‌شده توسط این شرکت استفاده نموده‌اند، از خدمات پشتیبانی و فنی نیز استفاده نموده‌اند.

طراحی، تدوین و برگزاری دوره‌های آموزشی:

به‌منظور هماهنگی با موج جدید تکنولوژی و استفاده مطلوب، هدفمند و بومی‌سازی آنان در اولین مرحله می‌بایست بر ضعف عمومی دانش انفورماتیک غلبه نمود. وجود ضعف فوق، مشکل اساسی استفاده بهینه و مؤثر از فن‌آوری‌های نو و هرز رفتن استعدادهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری یک جامعه محسوب می‌گردد. ما بر این باوریم که امروزه زمان کهنه شدن علم به‌مراتب سریع‌تر از زمان ابداع آن بوده و می‌بایست تمامی راهکارهای ارائه‌شده به‌منظور توسعه هدفمند و پایدار، به آموزش و جایگاه خاص آن، نگاهی جدی داشته باشد. عدم پایبندی به اصل فوق، از دست دادن منابع خصوصاً منبع ارزشمند و محدود زمان را به دنبال داشته و شاید برای جبران فرصتی دیگر وجود نداشته باشد. از اهداف اولیه این شرکت، پایبندی به اصل نشر و اشاعه دانش به‌منظور نهادینه شدن فرهنگ کامپیوتر در خدمت سیستم در مقابل بینش سیستم در خدمت کامپیوتر بوده و هست. راه‌اندازی سایت اینترنتی این شرکت از سال ۱۳۸۳، تلاشی است در جهت تحقق عملی اصل اشاعه دانش و افزایش ضریب نفوذ اطلاعات در جامعه.